Positivus

Positivus

Positivus

Positivus ir mūzikas festivāls, kas katru gadu notiek Salacgrīvas jūras piekrastē, ilgst trīs dienas un pulcē tūkstošiem mūzikas cienītāju, ļauj baudīt gan pasaules slavenu, gan jaunu mākslinieku priekšnesumus. Daudzi no šiem mūziķiem ir tik slaveni, ka tiem ir atveltīta īpaša vieta Latvijas mūzikas slavas alejā Liepājā!

Positivus festivālu daudzi sauc par Baltijas Salacgrīvā apslēpto dārgumu. Šī mežu ieskauta piekrastes atpūtas vieta tūristiem piedāvā izbaudīt visdažādākās aktivitātes un festivāla atmosfēru trīs dienu garumā.

Brīvā un relaksējošā atmosfēra garantē mākslas cienītājiem aizraujošus un kreatīvus priekšnesumus, nodrošinot izvēles daudzveidīgumu katram festivāla viesim. Tāpat katra gaumei pieejams plašs svaiga un veselīga uztura klāsts ēdināšanas zonā.

Iemesli apmeklēt

Vislabāko priekšstatu per vestivālu, protams, sniegs tie, kas pasi to jau apmeklēja. Tādas frāzes kā “festivāls mēžos ir labs, bet festivāls mežos pie Baltijas jūras krasta ir divreiz labāks” un “Positivus pieradīja mums, ka labi organizēts un realizēts festivāls visai ģimenei ir ļoti laba ideja” izsaka vairāk, nekā tūkstosiem ispējamu argumentu.

Jūsu miļaka mūzika vietā, kur priežu meži satiekas ar jūru, un šūpuļtīkli karājas starp lanternām apgaismotiem kokiem – kas varētu būt labāks? Gribas aktīvāku iesaistīšanos? Nekādu problēmu – milzīgs fanu pūlis, kas dejo un skandina iemīļotā mūziķa vārdu pie pašas skatuves ir Jūsu rīcībā.

Apmeklējiet Positivus vismaz vienu reizi, un pārliecinieties, ka šis pasakums ies pie sirds gandrīz jebkuram, neatkārīgi no iecienītākā atpūtas veida.