Klubi, bāri un restorāni

Klubi, bāri un restorāni

Latvijas bāros, kā arī jebkur citur pasaulē, satiekas draugi un tiek iedzerts kāds mēriņš. Saprotams, ka bāri ir dažādi – gan tādi, kuri, piemēram, specializējas uz alus, gan tādi, kur var pasūtīt gandrīz jebkādus dzērienus un arī kokteiļus no tiem – sākot ar vīna vai viskija un beidzot ar degvīna vai tekilas šotu.

Latviešu nacionālais stiprais alkoholiskais dzēriens ir „Melnais balzams”, kurš tiek gatavots, izmantojot vairākas ārstnieciskas zāles. Nobaudiet bārā glāzīti šā dzēriena, un jūs jutīsiet, kā dzīslās asinis sāk riņķot straujāk!

Klubos gandrīz vienmēr Jūs vara atrast bāra letes, tomēr ne visus bārus var nosaukt par klubiem. Klubos parasti pulcējas cilvēki ar kopīgām interesēm, piemēram, mīlestību pret rokmūziku. Rīgā un citās Latvijas lielākajās pilsētās vienmēr ir kāds, kam miegs nenāk, līdz ar to Jūs vienmēr varēsiet atrast kādu naktsklubu ar laipni atvērtām durvīm.

Latvijas pilsētās un ciemos ir arī iespējams patīkamā un plašā klāstā izbaudīt vietējo un ārzemju virtuvi. Galvaspilsētas Rīgas, it īpaši tās vēsturiskās daļas, vienas no vispopulārākajam vietām ir atpūtas un ēdināšanas kompleksi Lido. Bistro, restorāni un alus pagrabi ar ideālām uzkodām, plašs latviešu ēdienu klāsts un pieskaņota sezonāla ēdienkarte (un demokrātiskās cenas par varenām porcijām, protams) padara Lido par vietu, kurai nekad netrūkst klientu. Ja ir velme izbaudīt kaut ko prestižāku, tad iesakām izvēlēties smalkāku restorānu: Vincentu, Bibliotēku, 3 pavārus, Kaļķu vārtu vai kādu citu, kuru Rīgā arī nav maz. Latvijā Jūs vienmēr atradīsiet sev piemērotu kulināru baudījumu, kas vienmēr būs pieejams gan Jūsu vēderam, gan makam.