Jūrmala

Jūrmala

Būdama par vienīgu Latvijas oficiālo kūrortu, Jūrmalas pilsēta ir atrodas 15 kilometru attāluma no Rīgas lidostas un 25 kilometros no pašas Rīgas. Ja, piemēram, Kuldīga ir slavena ar cilvēka rādīto mākslu, tad šī atpūtas vieta ir labi pazīstama ar savām dabas bagātībām – veselībai labvēlīgo klimatu, siltu jūru, veselīgu gaisu, ārstnieciskām dūņām un minerālūdeņiem. Galvenā Jūrmalas atpūtas vieta protams ir 26 km gara balto smilšu pludmalē, papildināta ar priežu mežiem, kuri ir nodrošināti ar visām modernām atpūtas un kūrorta iespējām. Katras pilsētas viesis var izbaudīt visdažādākos pasākumus atkarībā no sezonas un gadalaika – mākslas izstādes, slavenu vietēju un ārzemju grupu koncerti, kā arī cita veida pasākumi.

Ceļš uz Jūrmalu

No Rīgas uz Jūrmalu var tikt ar vilcienu vai mikroautobusu. Pilsētas centrā atrodas Majoru stacija, līdz kurai ar vilcienu var tikt apmēram 33 minūtēs, samaksājot tikai 1.40 EUR.

No Rīgas lidostas Rīga ar taksi ceļš aizņem apmēram 15 minūtes un maksā ap 14 EUR.

Ir arī iespēja tikt no Rīgas pasažieru ostas ar taksometru vai pasūtot transfēru kādā kūrorta viesnīcā (apm. 25 minūtes, maksā ap 18 EUR).