Rīgas Ritmi

Rīgas Ritmi

Mūzikas festivāls “Rīgas Ritmi” ir viens no pazīstamākajiem muzikālajiem pasākumiem Latvijā, kas piesaista augstas klases māksliniekus. Būdams viens no vadošajiem mūzikas festivāliem Baltijā, Rīgas Ritmi ir pazīstami arī Eiropā, un katru gadu tajā var satikt ne tikai vietējos iedzīvotājus, bet arī daudzus ārzemniekus.

Neskatoties uz savu atpazīstamību, Rīgas Ritmi neliedz piedalīšanos jauniem un vēl nedzirdētiem māksliniekiem, katru gadu dodot tiem iespēju iegūt jaunus fanus un popularizēt savu mūziku.
Kā var spriest pēc nosaukuma, Rīgas Ritmi notiek Rīgā, un kopš festivāla pirmsākumiem gandrīz 15 gadus atpakaļ to godināja ar savu mūziku apmēram 500 mākslinieki, vairāk nekā 500 koncertos ļaujot baudīt savu sniegumu vairāk nekā 160 000 cilvēkiem.

Festivāls „Rīgas Ritmi” ir tik svarīga Latvijas daļa, ka tam tika piešķirts valstiski nozīmīga kultūras pasākuma statuss, veiksmīgi popularizējot Latvijas un Rīgas vārdu pasaulē. Sākotnēji festivāls norisinājās vienreiz gadā, bet, sākot ar 2011.gadu, koncertu klāsts tika paplašināts, piedāvājot priekšnesumus arī pavasarī un ziemā, un tagad ir iespējams teikt, ka Rīgas Ritmi nodrošina augsta līmeņa koncertus mūzikas mīļotājiem visa gada garumā.